WIECOWANIE TEKSTU w INTERNECIE


W Demokracji Bezpośredniej, wiecowanie będzie normalnym narzędziem rządzenia.

11 grudnia 2011 r. Wiecowanie tekstu: wspólna praca nad tekstem z jednoczesnym głosowaniem, lepsze niż w Wikipedia - cenzura nie gra roli. Wspaniali ludzie też nie - liczy się tylko akceptacja wielu.

Protest wyborczy 2011 idzie dalej! Mam zaszczyt poinformować o nowej formie wiecowania w Internecie. Tylko dla ludzi, co znają polski i angielski, lub niemiecki, lub francuski.

W wiecowaniu tekstu chodzi o wspólną naradę i jednoczesne głosowanie. Tekst, pomysł, który ma więcej zwolenników jest pchany przez głosowanie do góry, tekst zły, mniej atrakcyjny spada.  Na początek robię próbę konkretną z listem Protestem Wyborczym do Strassburga. Ciekawe czy znajdę ludzi, co zrozumieją atrakcyjność wspólnej pracy w Internecie? Macie pytania, proszę pytać!  Postaram się znaleźć odpowiedź. Nikt nie jest przy tym projekcie sam sobie pozostawiony!
 Jako próbę i to od razu z dużym zastosowaniem ma służyć protest wyborczy 2011.
Protest wyborczy przeciwko wynikom wyborów 2011 ma na celu weryfikację ręczną z protokołów okręgowych skandalicznego wyniku wyborów.

Na stronie tzw. płynnej demokracji utworzyłem projekt WIECE.

Zachęcam do jego wypróbowania. Trzeba się ewentualnie zameldować. Jako język macie do wyboru angielski, niemiecki i francuski.
Życzę nie tylko wam, ale i sobie
Powodzenia!
Krzysztof Puzyna